Kiełb poparł kobietę

Bożena Kapuściak powalczy o prezydenturę przy wsparciu Grzegorza Kiełba. Fot. Profil FB Grzegorz Kiełb
Bożena Kapuściak powalczy o prezydenturę przy wsparciu Grzegorza Kiełba. Fot. Profil FB Grzegorz Kiełb

TARNOBRZEG. Prezydent Tarnobrzega Grzegorz Kiełb, na którym ciąży zarzut korupcyjny i sądowy zakaz sprawowania mandatu w zakresie pełnienia funkcji służbowych poprze w nadchodzących wyborach Bożenę Kapuściak, obecną wiceprzewodniczącą Rady Miasta.

Sam nie wystartuje, bo gdyby wygrał nie mógłby sprawować funkcji służbowych, ale zdecydował kogo poprze w nadchodzących wyborach.

„Wybory prezydenckie w Tarnobrzegu wygra kobieta. Bożena Kapuściak jest moim kandydatem na prezydenta Tarnobrzega. Zawsze mogłem na Nią liczyć, teraz ja będę pracował dla Niej. Nie zamierzam tylko udzielić swojego poparcia, ale też czynnie będę brał udział w KWW Dla Zgody i Rozwoju Tarnobrzega” – napisał na swoim profilu Fb prezydent Grzegorz Kiełb, który od powrotu z aresztu tymczasowego był pytany o swój udział w nadchodzących wyborach.

Prezydent nie wyklucza także startu w wyborach samorządowych jako kandydat na radnego do Rady Miasta Tarnobrzega. Decyzji na razie jednak nie podjął.

– Komitety nam obrodziły w tym roku i może być interesująco. Fajnie by było jakby nowe twarze pojawiły się w Radzie Miasta. Liczę na aktywność młodych ludzi, a jak myślę o młodych ludziach to o takich 40 +. Czy sam wystartuję na radnego? Zastanawiam się, bo cieszę się akurat wolnością i nie wiem, czy chciałbym ewentualnie…, czy warto się w to wszystko pchać – mówi Grzegorz Kiełb.

Oprócz Bożeny Kapuściak, o prezydencki fotel będzie się w Tarnobrzegu ubiegać 7 osób: Dariusz Bożek, Łukasz Dybus, Kamil Kalinka, Norbert Kolano, Elżbieta Miernik-Krukurka, Krzysztof Wianecki i Witold Zych.

mrok

Leave a Reply

Your email address will not be published.