Rewolucja w Auto Center Rzeszów

Fot. Mat. prasowe
Fot. Mat. prasowe

Rewolucja? Citroen oferuje dożywotnią gwarancję na silnik i układ napędowy bez limitu kilometrów na wszystkie auta Jumper odebrane do końca 2015 roku. Oprócz tego do każdego auta dostawczego za 1zł można dokupić opony zimowe. Auto Center Rzeszów gwarantuje też niskie ceny, najwyższą, jakość i pełną transparentność prac serwisowych.

Prowadzisz firmę? Koniec roku to czas rozliczeń z urzędem skarbowym. Już dzisiaj zaplanuj odświeżenie swojej floty. Zamawiając nowe auto teraz i odbierając je w grudniu masz gwarancję dostępności modelu i specyfikacji, która Cię interesuje.

Kiedy w grudniu wszyscy budzą się i biegną do salonów okazuje się, że niewiele samochodów zostało, a Ty jesteś zmuszony kupić samochód, który Ci nie do końca odpowiada w cenie, która nie jest atrakcyjna, ale ze względów podatkowych i tak ją zaakceptujesz?

Zaradny przedsiębiorca to taki, który patrzy w przyszłość i z rozsądkiem planuje swoje inwestycje. Nie daj się ponieść emocjom w ostatnich dniach roku i już dzisiaj odwiedź salon Auto Center Rzeszów, nasza wykwalifikowana kadra dobierze rozwiązanie idealne dla Twojej firmy wybierając z kilkuset konfiguracji wśród takich aut jak Nemo, Berlingo, Jumpy czy Jumper.

Zadzwoń do nas już dzisiaj (tel.: 17 870 04 02) i zapewnij sobie:

  • Dożywotnią gwarancję na silnik i układ napędowy
  • Opony zimowe za 1zł
  • Atrakcyjne finansowanie (Leasing od 101% wartości samochodu)
  • Assistance XL (bezpłatne holowanie przez 8 lat!)