Zdaniem Czytelników

KRZYSZTOF:
Chciałem zwrócić uwagę na to, czego byłem świadkiem w autobusie PKS. Zwrócę uwagę na liczne przypadki picia piwa przez pasażerów (szczególnie młodych) Zapytany przeze mnie jeden chłopak, odpowiedział zdziwiony, że tu prawie każdy pije wracając do domu. Jedni się kryją, zachowując minimum dyskrecji, a inni ostentacyjnie robią to siedząc obok. Szczytem ostatniej mojej obserwacji było palenie w tyle autobusu e-papierosów. Dziwne, że kierowca nie zauważył wydobywających się kłębów dymu w tyle swojego autobusu.

OBYWATEL:
Zgadzam się z tym wszystkim, że obóz rządzący wygrał demokratyczne wybory. Nie głosowałem na PiS, więc jak to jest możliwe, że nasz krajan z Podkarpacia Pan Kuchciński zachowywał się w ten sposób. To jest niedopuszczalne. Odrzuca głosy wszystkich posłów, którzy chcą się wypowiedzieć. A przecież to jest demokracja, że posłowie wypowiadają się w naszym imieniu i jak mają się wypowiedzieć, skoro marszałek im zabrania. Chcę ludziom uświadomić, że źle się dzieje w tym kraju. Nikt nie jest święty, ale czegoś takiego nie było. Nie mogę na to wszystko patrzeć. Jakieś barierki, dziennikarze nie są wpuszczani.

KAROLINA:
Bulwersuje nas pan Szramik. To jest chore, jakie on żąda wynagrodzenia. Jeśli on domaga się podwójnej średniej krajowej dla rezydenta, a co ten rezydent umie, on się dopiero uczy. Czy odniesiemy się do zarobków kasjerki w markecie czy lekarza we Francji? Niech on się zajmie szpitalem, bo chodzę tam często i ludzie o kulach, ułomni stoją po 2 godziny i czekają do rejestracji. Podstawowych rzeczy nie załatwi, a tylko o sobie myśli. Niech jedzie do tej Francji. Jak człowiek chce się gdzieś dostać to wszędzie prywatnie, bo się dostać nie można.